Významnou částí naší činnosti je výroba rozvaděčů. Mimo klasických silových rozvaděčů do 2000A; 400/230V; 50Hz realizujeme výrobu rozvaděčů MaR dle vlastní i externí projektové dokumentace. A to s použitím různých řídících systémů (např. ALLEN BRADLEY, SIEMENS, JOHNSON CONTROLS, SCHNEIDER ELECTRIC, AMIT, TECOMAT, WAGO, PROMOS, UNITRONICS, MICROPEL, atd.)

FOTOGALERIE:
Výroba rozvaděčů
NAVRCHOLU.cz


KKL triomar tech s.r.o.


Dluhonská 2914/96
750 02  Přerov 1 - Město
Czech republic

IČ: 28649729

e-mail:
kkltriomar@kkltriomar.cz

Registrace u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 45228


KKL triomar tech s.r.o.
Montáže
Kabeláže pomocí kabelovacího stroje
Projekční a SW práce
Maloobchodní prodej
detail_elektro_1
detail_elektro_2
detail_maly_RS
detail_svorkovnice
detail_rozvadece_s_FM
rozvadec_ELEKTRO_vc_technologickeho_schematu
vicepolovy_rozvadec
rozvadec_ELEKTRO_vybaveni
kompenzace_mala
mistni_ovladaci_skrin
Maloobchod za velkoobchodní ceny.

POPTEJTE NÁS:

- na jakýkoliv snímač, armaturu, řídící člen, nebo automat,
- na komponenty do rozvaděčů (jističe, stykače, relé, odpínače, vypínače atd.) nebo přímo rozvaděč,
- na kabely, lišty, žlaby,
- atd.

NA EMAIL:
obchod@kkltriomar.cz
Společnost KKL triomar tech s.r.o. realizuje montáže MaR, a ELEKTRO technologických celků jako jsou provozy ČOV, chemické, strojní a zpracovatelské výroby,  tepelné techniky (tunelové pece, sušárny, kotelny, výměníkové stanice), ale také elektroinstalace budov (vzduchotechnika, stavební elektro, hromosvody, EZS, ...). 

FOTOGALERIE:
montaze_ukonceni_kabelu
montaze_provoz
montaze_MX_skrin
montaze_oziveni
montaze
Naši montážní část doplňuje vlastní projekce, která zpracovává projekty MaR (s automaty ALLEN BRADLEY, SIEMENS, JOHNSON CONTROLS, SCHNEIDER ELECTRIC, AMIT, TECOMAT, WAGO, PROMOS, UNITRONICS, MICROPEL, atd. ), ELEKTRO, EZS, hromosvodů ... Kapacita naší projekční kanceláře je využívána i pro realizaci projektové dokumentace na akce, které nejsou realizované přímo naší firmou.
V rámci kompletní dodávky MaR + elektro části technologií a jejich oživení realizujeme SW práce s automaty ALLEN BRADLEY, SIEMENS, SCHNEIDER ELECTRIC, AMIT, TECOMAT, WAGO, PROMOS, UNITRONICS, MICROPEL, atd.). včetně vizualizačních prací na vizualizačních a ovládacích panelech až po vizualizaci na PC (Control Web, atd.).

FOTOGALERIE:
Realizujeme a nabízíme provádění pokládky včetně zatahování kabelů do předpřipravených výkopů, kabelových kanálů a ochranných trubek. A to pomocí kabelovacího stroje Lancier typ WL 2014 CP2. S pomocí stroje je možné zatažení kabelu nebo trubky - např. AYKY 3x240+120 do vzdálenosti až 550 m najednou. (rychlost zatahování cca.10m/min, pohon benzínový, max. tahová sílá 20kN).

FOTOGALERIE:
vizualizace_na_PC
vizualizace
technologicke_schema
kab1
kab2
kab3
kab4
kab5
kab6
kab7
kab8
kab9
kab10
kab11
kab12
kab13
kab14
kab15
[zpět na úvod]